Femina

Vr, 27 sep 2019 - Speeldag 1

27 september 2019 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - SK WACHTEBEKE

1 - 0

27 september 2019 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - SVH WAASMUNSTER

5 - 2

27 september 2019 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - GFA SINAAI A

6 - 0

27 september 2019 | 20:30

FC POESELE - KSV TEMSE

4 - 1

28 september 2019 | 15:00

VKS HAMME-ZOGGE - KFC EVERGEM CENTER

0 - 2

28 september 2019 | 19:00

SV SOTTEGEM B - KAA GENT E

1 - 5

Vr, 04 okt 2019 - Speeldag 2

04 oktober 2019 | 20:00

KSV TEMSE - SV SOTTEGEM B

1 - 3

04 oktober 2019 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - KVCDT BORSBEKE

1 - 4

04 oktober 2019 | 20:30

SK WACHTEBEKE - FC POESELE

1 - 3

05 oktober 2019 | 13:00

GFA SINAAI A - KVVHT ZWIJNAARDE

1 - 1

06 oktober 2019 | 10:30

KAA GENT E - VKS HAMME-ZOGGE

5 - 0

06 oktober 2019 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - K. OLSA BRAKEL B

3 - 4

Vr, 11 okt 2019 - Speeldag 3

11 oktober 2019 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - SVH WAASMUNSTER

3 - 2

11 oktober 2019 | 20:30

FC POESELE - GFA SINAAI A

2 - 2

11 oktober 2019 | 20:30

SK WACHTEBEKE - SV SOTTEGEM B

0 - 3

11 oktober 2019 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - KFC EVERGEM CENTER

5 - 4

12 oktober 2019 | 15:00

VKS HAMME-ZOGGE - KVCDT BORSBEKE

0 - 4

13 oktober 2019 | 10:30

KAA GENT E - KSV TEMSE

4 - 0

Vr, 18 okt 2019 - Speeldag 4

18 oktober 2019 | 20:00

KSV TEMSE - VKS HAMME-ZOGGE

1 - 2

18 oktober 2019 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - KVVHT ZWIJNAARDE

5 - 1

18 oktober 2019 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - K. OLSA BRAKEL B

5 - 0

18 oktober 2019 | 20:30

SK WACHTEBEKE - KAA GENT E

4 - 3

19 oktober 2019 | 13:00

GFA SINAAI A - SV SOTTEGEM B

1 - 3

20 oktober 2019 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - FC POESELE

3 - 2

Vr, 08 nov 2019 - Speeldag 5

08 november 2019 | 20:00

KSV TEMSE - SK WACHTEBEKE

0 - 2

08 november 2019 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - KVCDT BORSBEKE

0 - 1

08 november 2019 | 20:30

FC POESELE - KFC EVERGEM CENTER

1 - 7

09 november 2019 | 14:45

VKS HAMME-ZOGGE - K. OLSA BRAKEL B

2 - 2

09 november 2019 | 19:00

SV SOTTEGEM B - SVH WAASMUNSTER

3 - 2

10 november 2019 | 10:30

KAA GENT E - GFA SINAAI A

4 - 2

Vr, 15 nov 2019 - Speeldag 6

15 november 2019 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - SV SOTTEGEM B

0 - 0

15 november 2019 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - FC POESELE

4 - 0

15 november 2019 | 20:30

SK WACHTEBEKE - VKS HAMME-ZOGGE

1 - 0

15 november 2019 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - KVVHT ZWIJNAARDE

1 - 0

16 november 2019 | 13:00

GFA SINAAI A - KSV TEMSE

1 - 0

17 november 2019 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - KAA GENT E

5 - 3

Vr, 22 nov 2019 - Speeldag 7

22 november 2019 | 20:00

KSV TEMSE - SVH WAASMUNSTER

2 - 1

22 november 2019 | 20:30

FC POESELE - K. OLSA BRAKEL B

4 - 2

22 november 2019 | 20:30

SK WACHTEBEKE - GFA SINAAI A

2 - 1

23 november 2019 | 14:30

VKS HAMME-ZOGGE - KVVHT ZWIJNAARDE

1 - 1

23 november 2019 | 19:00

SV SOTTEGEM B - KVCDT BORSBEKE

0 - 6

24 november 2019 | 10:30

KAA GENT E - KFC EVERGEM CENTER

4 - 4

Vr, 29 nov 2019 - Speeldag 8

29 november 2019 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - FC POESELE

2 - 1

29 november 2019 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - KSV TEMSE

8 - 0

29 november 2019 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - KAA GENT E

7 - 4

29 november 2019 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - SV SOTTEGEM B

2 - 1

30 november 2019 | 12:00

GFA SINAAI A - VKS HAMME-ZOGGE

3 - 4

01 december 2019 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - SK WACHTEBEKE

-

Vr, 06 dec 2019 - Speeldag 9

06 december 2019 | 20:00

KSV TEMSE - KVCDT BORSBEKE

0 - 10

06 december 2019 | 20:30

SK WACHTEBEKE - KFC EVERGEM CENTER

1 - 5

07 december 2019 | 12:30

VKS HAMME-ZOGGE - FC POESELE

2 - 0

07 december 2019 | 13:00

GFA SINAAI A - SVH WAASMUNSTER

3 - 5

07 december 2019 | 19:00

SV SOTTEGEM B - KVVHT ZWIJNAARDE

1 - 0

08 december 2019 | 10:30

KAA GENT E - K. OLSA BRAKEL B

1 - 4

Vr, 13 dec 2019 - Speeldag 10

13 december 2019 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - GFA SINAAI A

-

13 december 2019 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - KAA GENT E

-

13 december 2019 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - SK WACHTEBEKE

-

13 december 2019 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - KSV TEMSE

-

13 december 2019 | 20:30

FC POESELE - SV SOTTEGEM B

-

14 december 2019 | 12:30

VKS HAMME-ZOGGE - SVH WAASMUNSTER

-

Vr, 10 jan 2020 - Speeldag 11

10 januari 2020 | 20:00

KSV TEMSE - KVVHT ZWIJNAARDE

-

10 januari 2020 | 20:30

SK WACHTEBEKE - K. OLSA BRAKEL B

-

11 januari 2020 | 13:00

GFA SINAAI A - KVCDT BORSBEKE

-

11 januari 2020 | 19:00

SV SOTTEGEM B - VKS HAMME-ZOGGE

-

12 januari 2020 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - KFC EVERGEM CENTER

-

12 januari 2020 | 10:30

KAA GENT E - FC POESELE

-

Vr, 17 jan 2020 - Speeldag 12

17 januari 2020 | 20:00

KSV TEMSE - FC POESELE

-

17 januari 2020 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - VKS HAMME-ZOGGE

-

17 januari 2020 | 20:30

SK WACHTEBEKE - KVVHT ZWIJNAARDE

-

18 januari 2020 | 13:00

GFA SINAAI A - K. OLSA BRAKEL B

-

19 januari 2020 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - KVCDT BORSBEKE

-

19 januari 2020 | 10:30

KAA GENT E - SV SOTTEGEM B

-

Vr, 24 jan 2020 - Speeldag 13

24 januari 2020 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - GFA SINAAI A

-

24 januari 2020 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - KFC EVERGEM CENTER

-

24 januari 2020 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - SVH WAASMUNSTER

-

24 januari 2020 | 20:30

FC POESELE - SK WACHTEBEKE

-

25 januari 2020 | 15:00

VKS HAMME-ZOGGE - KAA GENT E

-

25 januari 2020 | 19:00

SV SOTTEGEM B - KSV TEMSE

-

Vr, 31 jan 2020 - Speeldag 14

31 januari 2020 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - K. OLSA BRAKEL B

-

31 januari 2020 | 20:00

KSV TEMSE - KAA GENT E

-

31 januari 2020 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - VKS HAMME-ZOGGE

-

01 februari 2020 | 13:00

GFA SINAAI A - FC POESELE

-

01 februari 2020 | 19:00

SV SOTTEGEM B - SK WACHTEBEKE

-

02 februari 2020 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - KVVHT ZWIJNAARDE

-

Vr, 07 feb 2020 - Speeldag 15

07 februari 2020 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - KFC EVERGEM CENTER

-

07 februari 2020 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - KVCDT BORSBEKE

-

07 februari 2020 | 20:30

FC POESELE - SVH WAASMUNSTER

-

08 februari 2020 | 15:00

VKS HAMME-ZOGGE - KSV TEMSE

-

08 februari 2020 | 19:00

SV SOTTEGEM B - GFA SINAAI A

-

09 februari 2020 | 10:30

KAA GENT E - SK WACHTEBEKE

-

Vr, 14 feb 2020 - Speeldag 16

14 februari 2020 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - FC POESELE

-

14 februari 2020 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - KVVHT ZWIJNAARDE

-

14 februari 2020 | 20:30

SK WACHTEBEKE - KSV TEMSE

-

14 februari 2020 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - VKS HAMME-ZOGGE

-

15 februari 2020 | 13:00

GFA SINAAI A - KAA GENT E

-

16 februari 2020 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - SV SOTTEGEM B

-

Vr, 06 mrt 2020 - Speeldag 17

06 maart 2020 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - K. OLSA BRAKEL B

-

06 maart 2020 | 20:00

KSV TEMSE - GFA SINAAI A

-

06 maart 2020 | 20:30

FC POESELE - KVCDT BORSBEKE

-

07 maart 2020 | 15:00

VKS HAMME-ZOGGE - SK WACHTEBEKE

-

07 maart 2020 | 19:00

SV SOTTEGEM B - KFC EVERGEM CENTER

-

08 maart 2020 | 10:30

KAA GENT E - SVH WAASMUNSTER

-

Vr, 13 mrt 2020 - Speeldag 18

13 maart 2020 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - VKS HAMME-ZOGGE

-

13 maart 2020 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - KAA GENT E

-

13 maart 2020 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - SV SOTTEGEM B

-

13 maart 2020 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - FC POESELE

-

14 maart 2020 | 13:00

GFA SINAAI A - SK WACHTEBEKE

-

15 maart 2020 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - KSV TEMSE

-

Vr, 20 mrt 2020 - Speeldag 19

20 maart 2020 | 20:00

KSV TEMSE - KFC EVERGEM CENTER

-

20 maart 2020 | 20:30

FC POESELE - KVVHT ZWIJNAARDE

-

20 maart 2020 | 20:30

SK WACHTEBEKE - SVH WAASMUNSTER

-

21 maart 2020 | 15:00

VKS HAMME-ZOGGE - GFA SINAAI A

-

21 maart 2020 | 19:00

SV SOTTEGEM B - K. OLSA BRAKEL B

-

22 maart 2020 | 10:30

KAA GENT E - KVCDT BORSBEKE

-

Vr, 27 mrt 2020 - Speeldag 20

27 maart 2020 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - SV SOTTEGEM B

-

27 maart 2020 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - SK WACHTEBEKE

-

27 maart 2020 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - KSV TEMSE

-

27 maart 2020 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - KAA GENT E

-

27 maart 2020 | 20:30

FC POESELE - VKS HAMME-ZOGGE

-

29 maart 2020 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - GFA SINAAI A

-

Vr, 17 apr 2020 - Speeldag 21

17 april 2020 | 20:00

KSV TEMSE - K. OLSA BRAKEL B

-

17 april 2020 | 20:30

SK WACHTEBEKE - KVCDT BORSBEKE

-

18 april 2020 | 13:00

GFA SINAAI A - KFC EVERGEM CENTER

-

18 april 2020 | 19:00

SV SOTTEGEM B - FC POESELE

-

19 april 2020 | 10:30

KAA GENT E - KVVHT ZWIJNAARDE

-

19 april 2020 | 10:30

SVH WAASMUNSTER - VKS HAMME-ZOGGE

-

Vr, 24 apr 2020 - Speeldag 22

24 april 2020 | 20:00

KFC EVERGEM CENTER - SVH WAASMUNSTER

-

24 april 2020 | 20:00

KVVHT ZWIJNAARDE - KSV TEMSE

-

24 april 2020 | 20:15

KVCDT BORSBEKE - GFA SINAAI A

-

24 april 2020 | 20:30

FC POESELE - KAA GENT E

-

24 april 2020 | 20:30

K. OLSA BRAKEL B - SK WACHTEBEKE

-

25 april 2020 | 15:00

VKS HAMME-ZOGGE - SV SOTTEGEM B

-

Website design & development by