KSV TEMSE MAAKT ZICH OP VOOR FAMILY DAY

KSV TEMSE MAAKT ZICH OP VOOR FAMILY DAY

Tal van activiteiten gepland

Op zondag 8 september houden we onze jaarlijkse KSV Temse Family Day en naar goede gewoonte is de jeugdopleiding op post om het A-elftal naar de overwinning te schreeuwen tijdens hun eerste thuismatch van het nieuwe seizoen.

Het programma ziet er volgt uit:

  • Signeersessie met A-kernspelers
  • Officiële ploegfoto's van alle jeugdploegen
  • Voorwedstrijden van onze jongste teams
  • Ploegvoorstelling van onze jeugdteams tijdens de rust
  • Optreden van DJ’s Kojak en Tommy boy

In aanloop naar de Family Day geven de spelers van de A-kern op donderdag 5 september een training aan onze jeugdspelers (U8 t.e.m U13). Op de Family Day zelf schuiven heel wat ouders, supporters, jeugdspelers, sponsors en sympathisanten hun voeten onder tafel voor een lekkere footlunch en vindt ook de fotosessie voor de jeugdspelers plaats. Dit seizoen is er ook een klein extraatje voor de winnaars van de eerste KSV Temse Challenge van het seizoen: zij tonen tijdens de rust hun balkunsten in de middencirkel van het A-veld!

Tot zondag!

 

Website design & development by