KSV TEMSE DOET TOEKOMSTVERHAAL UIT DE DOEKEN

KSV TEMSE DOET TOEKOMSTVERHAAL UIT DE DOEKEN

Grote informatievergadering op 24 april

Na een periode vol onzekerheid is de kogel door de kerk: vanaf het seizoen 2019-2020 zal KSV Temse aantreden in 2de Amateur en dit met een nieuwe visie.

Zo zal de kern bestaan uit:
    1.    Eigen jeugdspelers (minstens 5 jaar opleiding op KSV Temse)
    2.    Spelers uit het Waasland
    3.    Beloftevolle spelers uit eliteploegen uit de omgeving
    4.    Ervaren spelers om de jeugd te ondersteunen 

Dit is een unanieme keuze van het hoofd-en jeugdbestuur. Wij kiezen zelf voor dit verhaal met jeugdspelers en niet voor een verhaal waarin een overnemer of een fusie aan de orde zijn. Voorzitter Raoul Van Raemdonck, Algemeen Manager Alain Vereecke en het jeugdbestuur zullen één team vormen om deze frisse, nieuwe en unieke visie op Amateurniveau samen uit te dragen en te realiseren. Onze jeugdopleiding en het A-elftal zullen één geheel vormen en vanuit deze nieuwe visie willen we doorstroming van onze jeugdspelers verzekeren.

Wilt u meer weten over dit unieke verhaal? Zet zeker ons groot infomoment op woensdag 24/04 om 19.00 uur in onze Club 45 in uw agenda. Bent u zelf even enthousiast als wij en wil u uw steentje bijdragen? Aarzel niet en richt u tot GC Patrick Claus of TVJO Bart Claus (tvjo@ksvtemse.be).

Website design & development by